plysak.cz
Plyšáci a hračky nejen pro nejmenší
Garance dětské spokojenosti
Doprava zdarma od 1.000,-
Více než 26000 produktů

Baby Born

Zapf Creation je hračkářská společnost se sídlem poblíž Coburgu v Německu, která se specializuje na výrobu multifunkčních panenek.
Představeno v roce 1991, Baby Born je často považováno za nejživější ze série díky mnoha funkcím, které může panenka vykonávat. Patří mezi ně pláč, močení a uklidnění dudlíkem, díky čemuž má panenka v pozdějších verzích zavřené oči. Všechny tyto akce lze provádět bez použití baterií, které umožňují koupání panenky. Nejnovější verze obsahuje devět funkcí a jedenáct příslušenství. Dřívější verze zahrnovaly Hudební nočník, který vyrábí různé zvukové efekty, a kouzelnou zmrzlinu, díky níž mohou být panenky panenky nepořádné. Odrůdy tohoto modelu zahrnují chlapce, dívku a etnickou dívku, každá je anatomicky správná a má svůj vlastní barevný styl pro vlasy a pokožku.
plysak.cz
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
GetRun
© plysak.cz 2021
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.